Kertitó Webáruház - Patak- és vízesés szivattyú összehasonlítás

Webáruházunk optimális működéséhez cookie-kat használunk. A részletes Cookie (süti) szabályzatot itt olvashatja.

Aquakert Kertitó WebáruházAquakert
Kertitó webáruház

2020. Június 6. szombat, Norbert napjapont

Kapcsolat, elérhetőség


Küldje el barátjának,
ismerősének !


Online: 5

Víztartály
Esővíztartály
Kosár
A kosár tartalmaKosár
A kosár üres
Kereső
Keresés az áruházban

Kerti tó

Patak- és vízesés szivattyú összehasonlító táblázat

Rendezés szerint
TipusTeljesítmény
felvétel (W)
Q max
(l/h)
H max
(m)
Bruttó
fogy. ár
Garancia
(év)
Aquamax ECO Premium 40004040003,2103.988,-3+2
Eco-X2 45004849003,171.628,-5
Aquamax ECO Premium 60005060003,6127.984,-3+2
Cascademax 60004066004,057.779,-2
Eco-X2 75007573004,088.214,-5
Aquamax ECO Premium 80006580004,0145.580,-3+2
Cascademax 90008093506,066.942,-2
Aquamax ECO Premium 1000088100004,7163.195,-3+2
Eco-X2 10000110110005,4103.911,-5
Cascademax 12000100118006,076.124,-2
Aquamax ECO Premium 12000110120005,0179.197,-3+2
Eco-X2 13000140126005,5121.647,-5
Cascademax 14000120136006,582.233,-2
Eco-X2 16000190154005,8145.752,-5
Aquamax ECO Premium 16000145156005,2204.794,-3+2
Cascademax 16000160158006,591.402,-2
Aquamax ECO Premium 20000180195005,4227.190,-3+2
Eco-X2 20000205196005,5175.539,-5
MultiSystem M 20000400204006,5246.037,-5
Aquamax Eco Expert 21000350210008361.607,-3+2
Aquamax Eco Expert 26000440260008,5425.609,-3+2
MultiSystem M 26000510261007,7299.917,-5
MultiSystem M 33000620325009,5350.171,-5
Aquamax Eco Expert 36000540360009553.618,-3+2
MultiSystem M 40000650387008,5377.685,-5
Aquamax Eco Expert 44000700440009,5617.626,-3+2
Kertitó Webáruház - RSS

Kertitó Webáruház - www.kertitotechnika.hu

Copyright ©, 2020 AQUAKERT Kft. Minden jog fenntartva!

| Értékelje áruházunkat ! |

| Általános Szerződési Feltételek | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi Tájékoztató |
| Letöltés | Honlaptérkép | Last Modified: 2016. 09. 04. |

Kertitó Webáruház - RSS