Kertitó Webáruház - Patak- és vízesés szivattyú összehasonlítás

Webáruházunk optimális működéséhez cookie-kat használunk. A részletes Cookie (süti) szabályzatot itt olvashatja.

Aquakert Kertitó WebáruházAquakert
Kertitó webáruház

2019. Július 20. szombat, Illés napjapont

Kapcsolat, elérhetőség


Küldje el barátjának,
ismerősének !


Online: 62

Víztartály
Esővíztartály
Kosár
A kosár tartalmaKosár
A kosár üres
Kereső
Keresés az áruházban

Kerti tó

Patak- és vízesés szivattyú összehasonlító táblázat

Rendezés szerint
TipusTeljesítmény
felvétel (W)
Q max
(l/h)
H max
(m)
Bruttó
fogy. ár
Garancia
(év)
Aquamax ECO Premium 40004040003,297.034,-3+2
Eco-X2 45004849003,168.174,-5
Aquamax ECO Premium 60005060003,6119.431,-3+2
Cascademax 60004066004,054.997,-2
Eco-X2 75007573004,083.966,-5
Aquamax ECO Premium 80006580004,0135.852,-3+2
Cascademax 90008093506,063.716,-2
Aquamax ECO Premium 1000088100004,7152.286,-3+2
Eco-X2 10000110110005,498.901,-5
Cascademax 12000100118006,072.460,-2
Aquamax ECO Premium 12000110120005,0167.221,-3+2
Eco-X2 13000140126005,5115.786,-5
Cascademax 14000120136006,578.270,-2
Eco-X2 16000190154005,8138.728,-5
Aquamax ECO Premium 16000145156005,2191.110,-3+2
Cascademax 16000160158006,587.001,-2
Aquamax ECO Premium 20000180195005,4212.007,-3+2
Eco-X2 20000205196005,5167.088,-5
MultiSystem M 20000400204006,5234.182,-5
Aquamax Eco Expert 21000350210008337.439,-3+2
Aquamax Eco Expert 26000440260008,5397.167,-3+2
MultiSystem M 26000510261007,7285.471,-5
MultiSystem M 33000620325009,5333.305,-5
Aquamax Eco Expert 36000540360009516.623,-3+2
MultiSystem M 40000650387008,5359.499,-5
Aquamax Eco Expert 44000700440009,5576.351,-3+2
Kertitó Webáruház - RSS

Kertitó Webáruház - www.kertitotechnika.hu

Copyright ©, 2019 AQUAKERT Kft. Minden jog fenntartva!

| Értékelje áruházunkat ! |

| Általános Szerződési Feltételek | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi Tájékoztató |
| Letöltés | Honlaptérkép | Last Modified: 2016. 09. 04. |

Kertitó Webáruház - RSS