Kertitó Webáruház - Patak- és vízesés szivattyú összehasonlítás

Webáruházunk optimális működéséhez cookie-kat használunk. A részletes Cookie (süti) szabályzatot itt olvashatja.

Aquakert Kertitó WebáruházAquakert
Kertitó webáruház

2018. November 19. hétfő, Erzsébet napjapont

Kapcsolat, elérhetőség


Küldje el barátjának,
ismerősének !


Online: 7

Víztartály
Esővíztartály
Kosár
A kosár tartalmaKosár
A kosár üres
Kereső
Keresés az áruházban

Kerti tó

Patak- és vízesés szivattyú összehasonlító táblázat

Rendezés szerint
TipusTeljesítmény
felvétel (W)
Q max
(l/h)
H max
(m)
Bruttó
fogy. ár
Garancia
(év)
Aquamax ECO Premium 40004040003,293.870,-3+2
Eco-X2 45004849003,176.669,-5
Aquamax ECO Premium 60005060003,6117.412,-3+2
Cascademax 60004066004,054.458,-2
Eco-X2 75007573004,094.621,-5
Aquamax ECO Premium 80006580004,0132.090,-3+2
Cascademax 90008093506,063.100,-2
Aquamax ECO Premium 1000088100004,7146.769,-3+2
Eco-X2 10000110110005,4111.286,-5
Cascademax 12000100118006,071.749,-2
Aquamax ECO Premium 12000110120005,0161.721,-3+2
Eco-X2 13000140126005,5130.517,-5
Cascademax 14000120136006,577.502,-2
Eco-X2 16000190154005,8156.158,-5
Aquamax ECO Premium 16000145156005,2184.948,-3+2
Cascademax 16000160158006,586.150,-2
Aquamax ECO Premium 20000180195005,4205.501,-3+2
Eco-X2 20000205196005,5188.211,-5
MultiSystem M 20000400204006,5225.788,-5
Aquamax Eco Expert 21000350210008320.377,-3+2
Aquamax Eco Expert 26000440260008,5378.630,-3+2
MultiSystem M 26000510261007,7275.085,-5
MultiSystem M 33000620325009,5321.342,-5
Aquamax Eco Expert 36000540360009457.999,-3+2
MultiSystem M 40000650387008,5347.002,-5
Aquamax Eco Expert 44000700440009,5649.986,-3+2
Kertitó Webáruház - RSS

Kertitó Webáruház - www.kertitotechnika.hu

Copyright ©, 2018 AQUAKERT Kft. Minden jog fenntartva!

| Értékelje áruházunkat ! |

| Általános Szerződési Feltételek | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi Tájékoztató |
| Árlista | Letöltés | Honlaptérkép | Last Modified: 2016. 09. 04. |

Kertitó Webáruház - RSS