Kertitó Webáruház - Szűrőtápláló tószivattyú összehasonlítás

Webáruházunk optimális működéséhez cookie-kat használunk. A részletes Cookie (süti) szabályzatot itt olvashatja.

Aquakert Kertitó WebáruházAquakert
Kertitó webáruház

2020. Szeptember 26. szombat, Jusztina napjapont

Kapcsolat, elérhetőség


Küldje el barátjának,
ismerősének !


Online: 6

Víztartály
Esővíztartály
Kosár
A kosár tartalmaKosár
A kosár üres
Kereső
Keresés az áruházban

Kerti tó

Szűrőtápláló tószivattyú összehasonlító táblázat

Rendezés szerint
TipusTeljesítmény
felvétel (W)
Q max
(l/h)
H max
(m)
Bruttó
fogy. ár
Garancia
(év)
Elimax 10001510001,4517.412,-5
PondoMax ECO 15002515001,814.618,-3
Elimax 15002015001,8518.993,-5
Elimax 20003522002,220.326,-5
Aquamax ECO Classic 25004024002,045.815,-3+2
PondoMax ECO 25004025002,216.935,-3
Elimax 25004625502,6521.400,-5
Pondomax ECO 35004035002,225.457,-3
Aquamax ECO Classic 35004536002,269.583,-3+2
Aquamax ECO Premium 40004040003,2103.988,-3+2
Elimax 40007541002,933.738,-5
Eco-X2 45004849003,171.628,-5
PondoMax ECO 50006050002,627.915,-3
Aquamax ECO Classic 55006053002,889.960,-3+2
Aquamax Dry 60007560002.2118.383,-3+2
Aquamax ECO Premium 60005060003,6127.984,-3+2
Elimax 600012561003,938.964,-5
Cascademax 60004066004,057.779,-2
Eco-X2 75007573004,088.214,-5
Aquamax Dry 800010075003,0150.393,-3+2
PondoMax ECO 80007080002,831.540,-3
Aquamax ECO Premium 80006580004,0145.580,-3+2
Aquamax ECO Classic 85008083003,2113.722,-3+2
Elimax 900021588005,249.086,-5
Cascademax 90008093506,066.942,-2
Eco-X2 Plus 100006099002,490.494,-5
PondoMax ECO 1100095100003,036.754,-3
Aquamax Gravity ECO 1000065100001,3143.986,-3+2
Aquamax ECO Premium 1000088100004,7163.195,-3+2
Eco-X2 10000110110005,4103.911,-5
Aquamax ECO Classic 11500100110003,3127.298,-3+2
Cascademax 12000100118006,076.124,-2
Aquamax ECO Premium 12000110120005,0179.197,-3+2
Eco-X2 13000140126005,5121.647,-5
PondoMax ECO 14000140134003,242.418,-3
Aquamax Dry 14000230135005,0195.186,-3+2
Cascademax 14000120136006,582.233,-2
Aquamax ECO Classic 14500136136003,4144.285,-3+2
Eco-X2 Plus 15000105147003,2121.647,-5
Aquamax Gravity ECO 1500085150001,8175.984,-3+2
Eco-X2 16000190154005,8145.752,-5
Aquamax ECO Premium 16000145156005,2204.794,-3+2
Cascademax 16000160158006,591.402,-2
PondoMax ECO 17000140170003,245.771,-3
Aquamax ECO Classic 17500170174003,7161.258,-3+2
Eco-X2 Plus 20000155180003,6155.302,-5
Aquamax Gravity ECO 20000120180002,2214.389,-3+2
Aquamax ECO Premium 20000180195005,4227.190,-3+2
Eco-X2 20000205196005,5175.539,-5
Aquamax ECO Twin 20000198200004,5265.595,-3+2
MultiSystem M 20000400204006,5246.037,-5
Aquamax Eco Expert 21000350210008361.607,-3+2
Eco-X2 Plus 25000190242003,8178.048,-5
Aquamax Eco Expert 26000440260008,5425.609,-3+2
MultiSystem M 26000510261007,7299.917,-5
Aquamax ECO Twin 30000320270005,2361.607,-3+2
MultiSystem M 33000620325009,5350.171,-5
Aquamax Eco Expert 36000540360009553.618,-3+2
MultiSystem M 40000650387008,5377.685,-5
Aquamax Eco Expert 44000700440009,5617.626,-3+2
Kertitó Webáruház - RSS

Kertitó Webáruház - www.kertitotechnika.hu

Copyright ©, 2020 AQUAKERT Kft. Minden jog fenntartva!

| Értékelje áruházunkat ! |

| Általános Szerződési Feltételek | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi Tájékoztató |
| Letöltés | Honlaptérkép | Last Modified: 2016. 09. 04. |

Kertitó Webáruház - RSS