Kertitó Webáruház - Szűrőtápláló tószivattyú összehasonlítás

Webáruházunk optimális működéséhez cookie-kat használunk. A részletes Cookie (süti) szabályzatot itt olvashatja.

Aquakert Kertitó WebáruházAquakert
Kertitó webáruház

2019. November 16. szombat, Ödön napjapont

Kapcsolat, elérhetőség


Küldje el barátjának,
ismerősének !


Online: 16

Víztartály
Esővíztartály
Kosár
A kosár tartalmaKosár
A kosár üres
Kereső
Keresés az áruházban

Kerti tó

Szűrőtápláló tószivattyú összehasonlító táblázat

Rendezés szerint
TipusTeljesítmény
felvétel (W)
Q max
(l/h)
H max
(m)
Bruttó
fogy. ár
Garancia
(év)
Elimax 10001510001,4516.574,-5
PondoMax ECO 15002515001,813.158,-3
Elimax 15002015001,8518.078,-5
Elimax 20003522002,219.348,-5
Aquamax ECO Classic 25004024002,042.755,-3+2
PondoMax ECO 25004025002,215.290,-3
Elimax 25004625502,6520.371,-5
Pondomax ECO 35004035002,222.950,-3
Aquamax ECO Classic 35004536002,264.929,-3+2
Aquamax ECO Premium 40004040003,297.034,-3+2
Elimax 40007541002,932.112,-5
Eco-X2 45004849003,168.174,-5
PondoMax ECO 50006050002,625.143,-3
Aquamax ECO Classic 55006053002,883.947,-3+2
Aquamax Dry 60007560002.2110.471,-3+2
Aquamax ECO Premium 60005060003,6119.431,-3+2
Elimax 600012561003,937.084,-5
Cascademax 60004066004,054.997,-2
Eco-X2 75007573004,083.966,-5
Aquamax Dry 800010075003,0140.341,-3+2
PondoMax ECO 80007080002,828.407,-3
Aquamax ECO Premium 80006580004,0135.852,-3+2
Aquamax ECO Classic 85008083003,2106.121,-3+2
Elimax 900021588005,246.723,-5
Cascademax 90008093506,063.716,-2
Eco-X2 Plus 100006099002,486.138,-5
PondoMax ECO 1100095100003,033.099,-3
Aquamax Gravity ECO 1000065100001,3134.366,-3+2
Aquamax ECO Premium 1000088100004,7152.286,-3+2
Eco-X2 10000110110005,498.901,-5
Aquamax ECO Classic 11500100110003,3118.789,-3+2
Cascademax 12000100118006,072.460,-2
Aquamax ECO Premium 12000110120005,0167.221,-3+2
Eco-X2 13000140126005,5115.786,-5
PondoMax ECO 14000140134003,238.199,-3
Aquamax Dry 14000230135005,0182.143,-3+2
Cascademax 14000120136006,578.270,-2
Aquamax ECO Classic 14500136136003,4134.639,-3+2
Eco-X2 Plus 15000105147003,2115.786,-5
Aquamax Gravity ECO 1500085150001,8164.224,-3+2
Eco-X2 16000190154005,8138.728,-5
Aquamax ECO Premium 16000145156005,2191.110,-3+2
Cascademax 16000160158006,587.001,-2
PondoMax ECO 17000140170003,242.534,-3
Aquamax ECO Classic 17500170174003,7150.482,-3+2
Eco-X2 Plus 20000155180003,6147.822,-5
Aquamax Gravity ECO 20000120180002,2200.063,-3+2
Aquamax ECO Premium 20000180195005,4212.007,-3+2
Eco-X2 20000205196005,5167.088,-5
Aquamax ECO Twin 20000198200004,5247.847,-3+2
MultiSystem M 20000400204006,5234.182,-5
Aquamax Eco Expert 21000350210008337.439,-3+2
Eco-X2 Plus 25000190242003,8169.469,-5
Aquamax Eco Expert 26000440260008,5397.167,-3+2
MultiSystem M 26000510261007,7285.471,-5
Aquamax ECO Twin 30000320270005,2337.439,-3+2
MultiSystem M 33000620325009,5333.305,-5
Aquamax Eco Expert 36000540360009516.623,-3+2
MultiSystem M 40000650387008,5359.499,-5
Aquamax Eco Expert 44000700440009,5576.351,-3+2
Kertitó Webáruház - RSS

Kertitó Webáruház - www.kertitotechnika.hu

Copyright ©, 2019 AQUAKERT Kft. Minden jog fenntartva!

| Értékelje áruházunkat ! |

| Általános Szerződési Feltételek | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi Tájékoztató |
| Letöltés | Honlaptérkép | Last Modified: 2016. 09. 04. |

Kertitó Webáruház - RSS