Kertitó Webáruház - Szűrőtápláló tószivattyú összehasonlítás

Webáruházunk optimális működéséhez cookie-kat használunk. A részletes Cookie (süti) szabályzatot itt olvashatja.

Aquakert Kertitó WebáruházAquakert
Kertitó webáruház

2018. Szeptember 20. csütörtök, Friderika napjapont

Kapcsolat, elérhetőség


Küldje el barátjának,
ismerősének !


Online: 37

Víztartály
Esővíztartály
Kosár
A kosár tartalmaKosár
A kosár üres
Kereső
Keresés az áruházban

Kerti tó

Szűrőtápláló tószivattyú összehasonlító táblázat

Rendezés szerint
TipusTeljesítmény
felvétel (W)
Q max
(l/h)
H max
(m)
Bruttó
fogy. ár
Garancia
(év)
Elimax 10001510001,4517.744,-5
PondoMax ECO 15002515001,813.437,-3
Elimax 15002015001,8518.800,-5
Elimax 20003522002,220.055,-5
Aquamax ECO Classic 25004024002,038.522,-3+2
PondoMax ECO 25004025002,215.822,-3
Elimax 25004625502,6520.599,-5
Aquamax ECO Classic 35004536002,261.172,-3+2
Aquamax ECO Premium 40004040003,293.870,-3+2
Elimax 40007541002,933.269,-5
Eco-X2 45004849003,176.669,-5
PondoMax ECO 50006050002,624.949,-3
Aquamax ECO Classic 55006053002,879.568,-3+2
Aquamax Dry 60007560002.2103.845,-3+2
Aquamax ECO Premium 60005060003,6117.412,-3+2
Elimax 600012561003,937.904,-5
Cascademax 60004066004,054.458,-2
Eco-X2 75007573004,094.621,-5
Aquamax Dry 800010075003,0135.009,-3+2
PondoMax ECO 80007080002,828.070,-3
Aquamax ECO Premium 80006580004,0132.090,-3+2
Aquamax ECO Classic 85008083003,2100.796,-3+2
Elimax 900021588005,247.791,-5
Cascademax 90008093506,063.100,-2
Eco-X2 Plus 100006099002,483.670,-5
PondoMax ECO 1100095100003,032.749,-3
Aquamax Gravity ECO 1000065100001,3126.210,-3+2
Aquamax ECO Premium 1000088100004,7146.769,-3+2
Eco-X2 10000110110005,4111.286,-5
Aquamax ECO Classic 11500100110003,3111.507,-3+2
Cascademax 12000100118006,071.749,-2
Aquamax ECO Premium 12000110120005,0161.721,-3+2
Eco-X2 13000140126005,5130.517,-5
PondoMax ECO 14000140134003,237.638,-3
Aquamax Dry 14000230135005,0174.741,-3+2
Cascademax 14000120136006,577.502,-2
Aquamax ECO Classic 14500136136003,4128.317,-3+2
Eco-X2 Plus 15000105147003,2115.602,-5
Aquamax Gravity ECO 1500085150001,8155.567,-3+2
Eco-X2 16000190154005,8156.158,-5
Aquamax ECO Premium 16000145156005,2184.948,-3+2
Cascademax 16000160158006,586.150,-2
PondoMax ECO 17000140170003,242.422,-3
Aquamax ECO Classic 17500170174003,7143.582,-3+2
Eco-X2 Plus 20000155180003,6147.088,-5
Aquamax Gravity ECO 20000120180002,2189.315,-3+2
Aquamax ECO Premium 20000180195005,4205.501,-3+2
Eco-X2 20000205196005,5188.211,-5
Aquamax ECO Twin 20000198200004,5232.995,-3+2
MultiSystem M 20000400204006,5225.788,-5
Aquamax Eco Expert 21000350210008320.377,-3+2
Eco-X2 Plus 25000190242003,8187.110,-5
Aquamax Eco Expert 26000440260008,5378.630,-3+2
MultiSystem M 26000510261007,7275.085,-5
Aquamax ECO Twin 30000320270005,2322.915,-3+2
MultiSystem M 33000620325009,5321.342,-5
Aquamax Eco Expert 36000540360009457.999,-3+2
MultiSystem M 40000650387008,5347.002,-5
Aquamax Eco Expert 44000700440009,5649.986,-3+2
Kertitó Webáruház - RSS

Kertitó Webáruház - www.kertitotechnika.hu

Copyright ©, 2018 AQUAKERT Kft. Minden jog fenntartva!

| Értékelje áruházunkat ! |

| Általános Szerződési Feltételek | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi Tájékoztató |
| Árlista | Letöltés | Honlaptérkép | Last Modified: 2016. 09. 04. |

Kertitó Webáruház - RSS