Kertitó Webáruház - Szökőkút szivattyú összehasonlítás

Webáruházunk optimális működéséhez cookie-kat használunk. A részletes Cookie (süti) szabályzatot itt olvashatja.

Aquakert Kertitó WebáruházAquakert
Kertitó webáruház

2019. November 19. kedd, Erzsébet napjapont

Kapcsolat, elérhetőség


Küldje el barátjának,
ismerősének !


Online: 17

Víztartály
Esővíztartály
Kosár
A kosár tartalmaKosár
A kosár üres
Kereső
Keresés az áruházban

Kerti tó

Szökőkút szivattyú összehasonlító táblázat

Rendezés szerint
TipusTeljesítmény
felvétel (W)
Q max
(l/h)
H max
(m)
Bruttó
fogy. ár
Garancia
(év)
PondoVario 10001110001,38.313,-3
Aquarius Fountain Set 10001110001,315.818,-2+1
Elimax 10001510001,4516.574,-5
System-X 10001811001,516.853,-3
PondoVario 15002515001,99.961,-3
Elimax 15002015001,8518.078,-5
Aquarius Fountain Set 15002515001,918.993,-2+1
System-X 15013015002,120.752,-3
System-X 25004521002,523.584,-3
Elimax 20003522002,219.348,-5
PondoVario 25004025002,212.393,-3
Aquarius Fountain Set 25004025002,225.324,-2+1
Elimax 25004625502,6520.371,-5
System-X 30005532002,5525.965,-3
Aquarius Fountain Set 35007034002,731.661,-2+1
PondoVario 35004035002,216.982,-3
System-X 40006539002,831.598,-3
Elimax 40007541002,932.112,-5
Power-X2 40006041004,570.333,-5
Elimax 600012561003,937.084,-5
Power-X2 600010062006,086.138,-5
Power-X2 800015081006,5102.152,-5
Elimax 900021588005,246.723,-5
Power-X2 10000190100007,0111.462,-5
Power-X2 14000280140008,0128.340,-5
Aquarius Eco Expert 22000350220009,6358.350,-3+2
Aquarius Eco Expert 280004652790010,0388.207,-3+2
Aquarius Eco Expert 360006003600010,2507.663,-3+2
Aquarius Eco Expert 440007334000010,5567.385,-3+2
Kertitó Webáruház - RSS

Kertitó Webáruház - www.kertitotechnika.hu

Copyright ©, 2019 AQUAKERT Kft. Minden jog fenntartva!

| Értékelje áruházunkat ! |

| Általános Szerződési Feltételek | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi Tájékoztató |
| Letöltés | Honlaptérkép | Last Modified: 2016. 09. 04. |

Kertitó Webáruház - RSS