Kertitó Webáruház - Szökőkút szivattyú összehasonlítás

Webáruházunk optimális működéséhez cookie-kat használunk. A részletes Cookie (süti) szabályzatot itt olvashatja.

Aquakert Kertitó WebáruházAquakert
Kertitó webáruház

2020. Október 21. szerda, Orsolya napjapont

Kapcsolat, elérhetőség


Küldje el barátjának,
ismerősének !


Online: 6

Víztartály
Esővíztartály
Kosár
A kosár tartalmaKosár
A kosár üres
Kereső
Keresés az áruházban

Kerti tó

Szökőkút szivattyú összehasonlító táblázat

Rendezés szerint
TipusTeljesítmény
felvétel (W)
Q max
(l/h)
H max
(m)
Bruttó
fogy. ár
Garancia
(év)
PondoVario 10001110001,39.112,-3
Aquarius Fountain Set 10001110001,316.955,-2+1
Elimax 10001510001,4517.412,-5
System-X 10001811001,517.704,-3
PondoVario 15002515001,911.062,-3
Elimax 15002015001,8518.993,-5
Aquarius Fountain Set 15002515001,920.352,-2+1
System-X 15013015002,121.800,-3
System-X 25004521002,524.778,-3
Elimax 20003522002,220.326,-5
PondoVario 25004025002,213.710,-3
Aquarius Fountain Set 25004025002,227.134,-2+1
Elimax 25004625502,6521.400,-5
System-X 30005532002,5527.280,-3
Aquarius Fountain Set 35007034002,733.934,-2+1
PondoVario 35004035002,218.853,-3
System-X 40006539002,833.198,-3
Elimax 40007541002,933.738,-5
Power-X2 40006041004,573.895,-5
Elimax 600012561003,938.964,-5
Power-X2 600010062006,090.494,-5
Power-X2 800015081006,5107.321,-5
Elimax 900021588005,249.086,-5
Power-X2 10000190100007,0117.100,-5
Power-X2 14000280140008,0134.830,-5
Aquarius Eco Expert 22000350220009,6384.010,-3+2
Aquarius Eco Expert 280004652790010,0416.008,-3+2
Aquarius Eco Expert 360006003600010,2544.017,-3+2
Aquarius Eco Expert 440007334000010,5608.019,-3+2
Kertitó Webáruház - RSS

Kertitó Webáruház - www.kertitotechnika.hu

Copyright ©, 2020 AQUAKERT Kft. Minden jog fenntartva!

| Értékelje áruházunkat ! |

| Általános Szerződési Feltételek | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi Tájékoztató |
| Letöltés | Honlaptérkép | Last Modified: 2016. 09. 04. |

Kertitó Webáruház - RSS