Kertitó Webáruház - Szökőkút szivattyú összehasonlítás

Webáruházunk optimális működéséhez cookie-kat használunk. A részletes Cookie (süti) szabályzatot itt olvashatja.

Aquakert Kertitó WebáruházAquakert
Kertitó webáruház

2018. November 19. hétfő, Erzsébet napjapont

Kapcsolat, elérhetőség


Küldje el barátjának,
ismerősének !


Online: 41

Víztartály
Esővíztartály
Kosár
A kosár tartalmaKosár
A kosár üres
Kereső
Keresés az áruházban

Kerti tó

Szökőkút szivattyú összehasonlító táblázat

Rendezés szerint
TipusTeljesítmény
felvétel (W)
Q max
(l/h)
H max
(m)
Bruttó
fogy. ár
Garancia
(év)
PondoVario 10001110001,37.592,-3
Aquarius Fountain Set 10001110001,315.759,-2+1
Elimax 10001510001,4517.744,-5
System-X 10001811001,518.889,-3
PondoVario 15002515001,99.350,-3
Aquarius Fountain Set 15002515001,918.298,-2+1
Elimax 15002015001,8518.800,-5
System-X 15013015002,122.948,-3
System-X 25004521002,527.008,-3
Elimax 20003522002,220.055,-5
PondoVario 25004025002,212.220,-3
Aquarius Fountain Set 25004025002,224.813,-2+1
Elimax 25004625502,6520.599,-5
System-X 30005532002,5529.463,-3
Aquarius Fountain Set 35007034002,730.034,-2+1
PondoVario 35004035002,215.749,-3
System-X 40006539002,834.868,-3
Elimax 40007541002,933.269,-5
Power-X2 40006041004,578.149,-5
Elimax 600012561003,937.904,-5
Power-X2 600010062006,097.080,-5
Power-X2 800015081006,5113.295,-5
Elimax 900021588005,247.791,-5
Power-X2 10000190100007,0124.107,-5
Power-X2 14000280140008,0143.035,-5
Aquarius Eco Expert 22000350220009,6362.817,-3+2
Aquarius Eco Expert 280004652790010,0389.675,-3+2
Aquarius Eco Expert 360006003600010,2514.020,-3+2
Aquarius Eco Expert 440007334000010,5574.496,-3+2
Kertitó Webáruház - RSS

Kertitó Webáruház - www.kertitotechnika.hu

Copyright ©, 2018 AQUAKERT Kft. Minden jog fenntartva!

| Értékelje áruházunkat ! |

| Általános Szerződési Feltételek | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi Tájékoztató |
| Árlista | Letöltés | Honlaptérkép | Last Modified: 2016. 09. 04. |

Kertitó Webáruház - RSS